Audi A4, A5 and Q5 Premium Sound Täiendus – SPC-200AU

Tootekood: SPC-200AU

Audi A4, A5 and Q5 Premium Sound Täiendus – SPC-200AU

Tootekood: SPC-200AU

Kui oled oma Audisse juba paigaldanud Alpine Meediakesuse, siis soovitame kindlasti täiustada ka helisüsteemi tõelise audiofiili kogemuse saavutamiseks. Süsteem on mõeldud kasutamiseks autodes Audi A4, A5 või Q5.

SPC-200AU sisaldab kõrgtasemel 310W RMS võimendit millesse on sisseehitatud Digitaalne Heiprotsessor mis on juba eel-programmeeritud, et see sobituks täpselt sinu auto parametrite ja seadistustega, saavutmaks parima võimaliku tulemuse.

Veel kuuluvad komplekti 7,5cm kesk-riba kõlarid ja 7,5cm keskkõlar. Koos süsteemiga SPC-100AU loob see täieliku 3-ribalise esikõlarite ja keskkõlariga helisüsteemi. Süsteemi kuulub ka kõrgkvaliteetne kaabeldus-kit ning kõik muu paigalduseks vajalik.

Täieliku helisüsteemi loomiseks on vajalik SPC-100AU Esikõlarite täienduskomplekt ning SPC-200AU Helisüsteemi komplekt.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
190.57

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

SPC-200AU Audiofiili Tasemel Helisüsteem

Eraldiseisev digitaalne võimendi ja kõrgtasemel kõlarisüsteem toob esile tõesliselt hämmastava helikogemuse sinu Audi A4, A5 või Q5. Et luua täielik helisüsteem, on vajlik SPC-100AU esikõlarite uuenduskomplekt ning SPC-200AU Helisüsteemi pakett.
Helisüsteemi südameks on 310W kõrgtasemel digitaalne võimendi, mis toob esile puhta, võimsa heli ja selles on sisseehitatud DSP (Digital Signal Processor) koos digitaalse aeg-korrektsiooniga. Spetsiaalselt disainitud ja seadistatud just sinu Audi mudelile sobivaks, toob see tõelise audiofiili helikogemuse.
Võimendi on eel-programmeeritud paigaldaja poolt sobituma sõiduki tüübi ja peaseadmega et saavutada optimaalne heliseadistus.
Lisaks digitaalsele võimendile sisaldab SPC-200AU ka kõrgtasemel keskkõlarit ning kaks 7,5cm keskriba kõlarit, misloovad tõelise 3-ribalise esikõlarite süsteemi. Komplekt kuuluvad veel kaabelduskomplekt, ms kasutab Audi originaalpistikuid tehes paigalduse äärmiselt lihtsaks ning professionaalseks, komplekis on ka võimandi kinntustarvikud.
Kuna süsteem on loodud väljapaistvaks nii välimuse kui kvaliteedi poolest, võib jätta kasutusse auto originaal tagakõlarid. Kui su auto on varustatud tehasepoolse bassivaljuhääldiga, võib ka see alles jätta mis teeb süsteemi veelgi mahlasemaks.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine