Allahindlus!

Elektriline rula Evolve GTR Carbon All Terrain

Elektriline rula Evolve GTR Carbon All Terrain

2013 aastal disainis Evolve esimese süsinikkiust rulalaua ning on olnud sellest ajast alates teenäitaja antud segmendis. Kui Batman omaks ühte elektrilist rula, oleks see Evolve GTR Carbon.

Olles käsitsi 100% süsinikkiust valmistatud, on Evolve välja töötatud ka Power Flex tehnoloogia ning varustanud masina 18650 Li-ion aku cellidega, mis pakuvad kuni 50km sõiduulatust, muutes iga sõidu unanäoliselt lõputuks kruiisiks pilvepiiril. Mitmeid uuendusi on saanud ka Evolve juhtimispult, mis annab suurepärase kontrolli rula kiirenduse ja pidurduse üle. Carbon GTR pakub oma sõitjale ka kahe mootori kombinatsioonina ülivõimsat 3000W sõidukogemust. Võrreldes Bamboo seeria laua, on Carbon mudel madala profiiliga ning maapinnale lähemale, mis omakorda muuda masina erksamaks.

Kui peaks olema soovi võtta oma rula kaasa lennureisidele, siis pole ka see enam mureks. Evolve on spetsiaalselt selle jaoks loonud nö lennusõbraliku aku, mis on sobilik lennukisse kaasa võtmiseks NB: Enne akuga lennule minekut, konsulteerige lennufirmaga antud olukorda.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
645.68

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Võimalik on ka oma sõitude täpne jälgimine ning sõpradega jagamine. Selleks pole tarvis teha rohkemat, kui tõmmata alla Explore by Evolve app. Lisaks eelnevale on võimallik Carbon GTR mudelil vahetada tänavarattad ka maastikurataste vastu. Selle jaoks on olemas spetsiaalne maastikurataste komplekt, kus kõik vahetuseks tarvilik olemas on.

Evolve Carbon GTR mudelit saab kasutada mitmes eri sõidurežiimis, mis on sobilik nii algajale, edasijõudnule, kui ka hulljulgele. ECO režiim on sobilik neile, kes otsivad rahulikku kulgemist ning pikka sõitu. Lülitades ennast ümber PRO režiimile, võid tagatulesid näidata nii mõnelegi kaasliiklejale. Lülitades sisse aga spetsiaalse GTR režiimi, saad rulast välja pressida uskumatud tippkiirused ning võimekuse ronida üles kasvõi maailma nr 2 kõige järsema nurgaga tänavast. Uus-Meremaal asuv Baldwini tänav on 37% tõusunurgaga ning GTR mudelid on selle vallutamisega kord juba hakkama saanud!

Kui ükski eelnevatest sõidurežiimidest pole aga päris õiged teile, saate Evolve appis seadistada enda vajadustele vastava režiimi. Valige endale appis sobilik kiirusaste, aktiveerige režiim ning valige puldil CUST režiim. Nüüd on teie laud valmis just teie poolt valitud spetsifikatsioonidega sõiduks. Kui Batman omaks ühte elektrilist rula, oleks see Evolve GTR Carbon.

Lisainfo

Tootja

Toote värv

Must

Kiirus

36 km/h

Sõiduulatus

kuni 30km

Maksimaalne kandevõime

100kg

Kaal

10 kg

Spetsifikatsioonid

KAAL 9.8 kg
TIPPKIIRUS (KM/H) 36
TIPPKIIRUS (PIIRATUD, KM/H) 42
SÕIDUKAUGUS (KM) 30
MAX GRADIENT (%) 30
KANDEVÕIME (KG) 100
REHVISUURUS (TOLLI) 3.9
REHVI TÜÜP Evolve GT
VEDAV RATAS Kaksikvedu
MOOTORIVÕIMSUS (W) 3000
AKUMAHUTAVUS (WH) 504
AKU TÜÜP Li-ion
LAADIMISAEG (H) 2
TAGAPIDUR Elektrooniline
REGENERATIIVNE PIDURDAMINE Jah
KIIRUSEASTMEID 4
NETOKAAL (KG) 9.8
KAUGJUHITAV Jah
BLUETOOTH KÕLARID ei
USB Yes
DISPLEI Ei
ÄPP Jah

Video

Uudiskirjaga liitumine